Bagażnik Dachowy Citroen C4 Aircross

Bagażnik Dachowy Citroen C4 Aircross. Ładowność bagażnika w tym samochodzie 65 kg. Belki mają owalny przekrój o wymiarach 33×23 mm.

Citroen (Ситроен) C4 Aircross в Перми. Цена. Фото
Citroen (Ситроен) C4 Aircross в Перми. Цена. Фото from perm.cardana.ru

Bagażnik dachowy stalowy mont blanc supra montowany w fabryczne punkty montażowe do citroen c4 aircross od 2012. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej aby mieć pewność całkowitego dopasowania do swojego citroen c4 aircross. Bagażnik dachowy virgo inter pack ir 135 inter pack virgo to aluminiowy bagażnik na reling zintegrowany z belkami o przekroju skrzydła.

Bagażnik Dachowy Stalowy Citroen C4 (5 Drzwi) Od 2011 Do Krawędzi Dachu.

Bagażnik dachowy stalowy mont blanc supra montowany w fabryczne punkty montażowe do citroen c4 aircross od 2012. Waga całego zestawu to 2.602 kg. Bagażnik dachowy aluminiowy mont blanc amc montowany na reling zamknięty do citroen c4 aircross od 2012.

Bagażnik Dachowy Podkreśli Naturalną Linię Twojego Opla I Stanie Się Integralną Częścią Designu Auta.

Długość belek dopasowana indywidualnie do samochodu citroen c4 aircross od 2012 i wynosi 125 cm. Bagażniki przedstawione poniżej mogą pasować do różnych wariantów modelu citroen c4 aircross. Części samochodowe » osobowe 700 zł.

Bagażnik Dachowy Podkreśli Naturalną Linię Twojego Opla I Stanie Się Integralną Częścią Designu Auta.

Montaż bagażnika dachowego trwa kilka minut, bagażnik dachowy do aut marki citroën c5 aircross otrzymał certyfikat tüv oraz znak gs. Cruz zamki (+58,00 zł) dodaj do porównania usuń z porównania przejdź do porównania. Belki mają owalny przekrój o wymiarach 33×23 mm.

Bagażnik Dachowy Citroen C4 Aircross /Mitsubishi Asx/Peugeot 4008 Cruz.

Belki dachowe i system mocowania. W ofercie posiadamy bagażniki dachowe w jakości oryginalnego producenta do twojego opla. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej aby mieć pewność całkowitego dopasowania do swojego citroen c4 aircross.

Ładowność Bagażnika W Tym Samochodzie 65 Kg.

Bagażnik dachowy virgo inter pack ir 135 inter pack virgo to aluminiowy bagażnik na reling zintegrowany z belkami o przekroju skrzydła. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej aby mieć pewność całkowitego dopasowania do swojego citroen c4 aircross. W ofercie posiadamy bagażniki dachowe w jakości oryginalnego producenta do twojego opla.

Leave a Reply