Citroen 1 4 Hdi Wymiana Komputera

Citroen 1 4 Hdi Wymiana Komputera. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Błąd p1112 ok korekcje na wolnych obrotach dość spora różnica 1.

Peugeot 307 Battery And Ecu Removal - Youtube
Peugeot 307 Battery And Ecu Removal – Youtube from www.youtube.com

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Co jakiś czas wyskakuje check i idzie jeździć, ale ostatnio traci moc i wyskakują różne błędy i np. W filmiku powiedziałem o otworze centralnym koła zamachowego a chodziło oczywiście o otwór centralny docisku.przepraszam za pomyłkę.

( Citroen C3 ) Wymiana.

Ja szukałbym l06 i problem z głowy, problemem jest cena, ponieważ jest drogi. C1 1l jest na łańcuchu. Pali się lampa stop na szybie a normalne światła stop nie działają.

Błąd P1112 Ok Korekcje Na Wolnych Obrotach Dość Spora Różnica 1.

Błędy na komputerze pacjent to c4 picasso 1,6 hdi 2009 r 109km. ( citroen c3 ) diagnostyka c3 1.4 hdi. Citroen c4 picasso 1,6 hdi 2009:

( Citroen C5 ) Wymiana Bsm.

Jak sprawdzić świece żarowe diesla diesel 1.4 hdi? Klima pracuje kiedy chce ,czasem auto zgaśnie,falowanie na jałowym po nagrzaniu silnika,sypanie błędami mapsensora i czujnika klimy mimo że te są sprawne.wiazki od czujników do komputera nowe wiec to już wykluczone.elektryk stwierdził że sterownik do wymiany. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! W filmiku powiedziałem o otworze centralnym koła zamachowego a chodziło oczywiście o otwór centralny docisku.przepraszam za pomyłkę. Koledzy nie rozumiem co wy chcecie diagnozować w tym silniku, przeciez żeby coś stwierdzić trzeba mieć pewien zakres wiedzy i praktyki żeby muc ocenić wartości jakie są podawane i rejestrowane przez czujniki i komputre silnika, bez przeszkolenia w zakresie silników hdi nawet komputer.

W Pb To Wiem, Że Np L04 Może Być Zastąpiony L05 I L06, Natomiast W On Nie Wiem Jal To Jest.

70/68 km (hp) (8hz/8hy/dv4 td/dv4td/dv4c dv4 c) citroën / citroen c3 ii / psa peugeot renault ds 3 ford 1. 4.9mm3 z tego co wiem to powinno być max.2,witam wszy. Co jakiś czas wyskakuje check i idzie jeździć, ale ostatnio traci moc i wyskakują różne błędy i np.

Leave a Reply