Czujnik Położenia Wału Fiat Punto Ii

Czujnik Położenia Wału Fiat Punto Ii. Wto 08 lut 2011, 20:20. ( fiat stilo ) czujnik położenia wału.

CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU FIAT GRANDE PUNTO 1,2 1,4
CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU FIAT GRANDE PUNTO 1,2 1,4 from allegro.pl

Czujnik położenia wału fiat punto 2 ii strada 1.2. ( fiat stilo ) czujnik położenia wału. Proszę o możliwie dokładny opis lub zdjęcie umiejscowienia tego czujnika i złącza gdzie jest wpięty.

Czujnik Położenia Wału Fiat Punto 2 Ii Strada 1.2.

Rozebrałem wtryskiwacz (ten pomarańczowy) i widzę że ma lekko pofałdowane siateczki czy to uszkodzenie? Maciej gis • dawno temu • 2 komentarze. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

( Fiat Stilo ) Czujnik Położenia Wału.

Fiat punto 2 1.2 16v nie ma iskry. Być może nie jest to to, czego szukam, aczkolwiek wiążą się z tym stosunkowo nieduże koszta, wiec postanowiłem spróbować. Stan nowy producent części delphi.

Samochód Gaśnie Na Biegu Jałowym A Przy Ruszaniu Mocno Szarpie Obroty Falują W Granicach 1000 Do 500 Poniżej Auto Gaśnie.

Jego uszkodzenie objawia się w sposób, który można pomylić z awarią innych podzespołów. I niema czarnej zatyczki od góry. Proszę o możliwie dokładny opis lub zdjęcie umiejscowienia tego czujnika i złącza gdzie jest wpięty.

Jeżeli Chodzi O Podpięcie Do.

Czujnik położenia wału sprawdzisz przez wpięcie się miernikiem w 28 i 11 pin wtyczki od kompa. 25 paź 2010 06:30] zawinił czujnik położenia wału przy kole zamachowym. Pełna nazwa to nadajnik impulsów wału korbowego, co oznacza równocześnie, że określa w jakim położeniu znajduje się wał, więc teoretycznie jest to to samo, tylko różnie nazywane, jeśli się mylę to niech ktoś poprawi, ale.

Mam Nadzieje Że Ecu Żyje , Tym Bardziej Że Typowy Objaw Uszkodzonego Ecu To Praca Na Dwóch Cylindrach , U Mnie W Ogóle Nie Gada.

Jutro postaram sie sprawdzić / kupic czujnik położenia wału. Problem, który opisuje dotyczy fiata punto z silnikiem 1.2 8v. Wto 08 lut 2011, 20:20.

Leave a Reply