Ford Galaxy Webasto Nie Działa

Ford Galaxy Webasto Nie Działa. Autko posiada webasto (d3w) ale nie działa lub nie wiem jak włączyć. Witam mam forda galaxy do 2000 r.

Ford Galaxy 2.0 TDCi 154 kW BiTurbo Aut. Titanium / 7
Ford Galaxy 2.0 TDCi 154 kW BiTurbo Aut. Titanium / 7 from www.autodraft.cz

Posiadam sharana ze zwykła klimą ręczną. Tak jak kolega @scrappy napisał dogrzewa układ wodny a krążący płyn w układzie ogrzewa poprzez nagrzewnice kabinę pojazdu. Webasto powinno dać się odpalić tu i teraz a nie tylko za pomoca czasowego programatora.

Nie Pamiętam Jak W Fordzie Wygląda Przycisk Który Włącza Ogrzewanie (Mam Doczynienia Głównie Z Ciężarówkami) Ale Po Przyciśnięciu Go I Przytrzymaniu Przez Klika Sekund Webasto Powinno Ruszyć.

(3) ford galaxy 1998 1,9 tdi webasto się nie uruchamia ( volkswagen sharan ) czy. Urządzenie z jednej strony zasysa chłodne powietrze z wnętrza (lub z zewnątrz) pojazdu, podgrzewa je i drugą stroną wdmuchuje do wnętrza kabiny,.

Nie Ma Takiej Opcji Może Być Tylko Odwrotnie Ja Mam I To Nie Jest Teoria Tylko Powszechnie Znane Fakty A Są One Takie Że Silnik Tdi Zimą Zawsze Ma Problem Z Nagrzewaniem.powodem Jest Jego Duża Sprawność I Żeby Nie Wiem Co Robic To Nic Nie Pomoże.w Celu Szybszego Złapania Temperatury Stosuje Się Dodatkowe Dogrzewacze Webasto Większość Vanów Jak Vw Sharan.

Witam mam taki problem posiadam forda galaxy 2001 rocznik odkąd go kupiłem webasto nie działało z powodu zepsutej świecy żarowej zostawiłem autko u mechanika który zrobił świece żarową i wykasował błąd przez komputer lecz jest taka sytuacja że jak jest cieplej to sie załącza. Mam ustawione na godzinę lub ręcznie włącza się webasto po paru minutach przestaje pracować, a gdy odpalam silnik i włączam ręcznie webasto lub automatycznie się włącza jak spadnie temperatura dziala i pracuje cały czas dopóki silnik chodzi a jeśli. Witam podgrzewacz silnika włącza sie automatycznie w temp.5 stopni i niżej , jeżeli zamilkł w tej tęperatuże to morze swieca żarowa sie przepaliła, lub pompka paliwa przestala działać.

Posiadam Sharana Ze Zwykła Klimą Ręczną.

Często jest tak, że nie działa poprawnie centralny zamek, liczniki i fis się resetuje. Autko posiada webasto (d3w) ale nie działa lub nie wiem jak włączyć. +421 910 292 069 / +421 902 111 132

Wtedy Jest To Wina Bezpiecznika.

• zasada działania ogrzewania postojowego powietrznego: Pompka dozująca webasto w ford galaxy nie działa. Подключение к серверу mysql невозможно.

( Volkswagen Sharan ) Czy To Podgrzewacz Czy Webasto Kolego [Cenzura] To Przez Ten Dogrzewacz Masz Tak Ciepło.

Webasto powinno dać się odpalić tu i teraz a nie tylko za pomoca czasowego programatora. Ustawienia klimatronika nic nie mają wspólnego z dogrzewaczem, powinien się sam automatycznie właczyć w temperaturze ponizej około + 5 st c, jeśli nie odpala to trzeba to zdiagnozować. Jak się załączy to go słychać w miejscu gdzie pisałeś (taki charakterystyczny świst ,jak f16) ,tz.

Leave a Reply