Jaka Jest Przyczyna Przegrzewania Się Silnika Suzuki Swift Mk3 Forum

Jaka Jest Przyczyna Przegrzewania Się Silnika Suzuki Swift Mk3 Forum. To zderzak mk5 zgrywał się z dokładką mk3. Zasadniczo klimatyzacja nie wydmuchuje zimnego powietrza, gdy samochód pracuje na biegu jałowym, tylko wtedy, gdy w ruchu.

Omijaj Je Szerokim Łukiem. Oto Najbardziej Nieudane Silniki - Awaryjne I Drogie W Naprawie
Omijaj Je Szerokim Łukiem. Oto Najbardziej Nieudane Silniki – Awaryjne I Drogie W Naprawie from moto.pl

Więc jeżeli jesteś pewny że ma być to właśnie suzuki to zapraszamy do dyskusji. Ja też od jakiegoś czasu ( powiedzmy od 2 miesięcy)mam ten problem. Jestem nowy na forum oraz jest to moj pierwszy post wiec witam wszystkich.

Sprawna Klimatyzacja Pomoże Ci Komfortowo Przetrwać Podróże W Upalne Dni, Jednocześnie.

Modele pozwalające na zmianę kierunku obrotów śruby napędowej. A jak mu depnę dojdzie do 5/6 tyś. Zakladam temat aby dowiedziec sie czy warto kupic swifta z 2005 r z silnikiem 1.3 ddis.

Jeżeli Spadkowi Mocy Towarzyszy Wzrost Temperatury Silnika, To Bardzo Prawdopodobne Jest, Że Mamy Do Czynienia Ze Zjawiskiem Przegrzewania Się Jednostki Napędowej.

Darmowe szczegółowe instrukcje i filmiki instruktażowe na temat samodzielnej naprawy suzuki. Witam mam problem z autem suzuki swift 1.3 16v kod silnika m13a. Kontrolka z ideogramem silnika to konieczność diagnostyki.

Zastanawiasz Się Jaki Model Suzuki Kupić?

Na biegu jałowym klimatyzacja nie działa i silnik się przegrzewa. Najnowsze silniki zaburtowe o wyjątkowej mocy. Sądzę zatem że problemu nie będzie.

Ja Też Od Jakiegoś Czasu ( Powiedzmy Od 2 Miesięcy)Mam Ten Problem.

Po kupnie nie było świecącej się kontrolki check engine i przełączał się bez problemu na gaz, teraz też sie przełącza ale potrafi. Dział w którym się znajdujesz jaki model suzuki kupić? Wiem za to ze w odwrotną kolejność nie da rady zmontować bez przeróbek.

Normalnie Chodzi Jak Się Go Zapala I Stoi Ale Jak Rusza Się W Trasę To Na Pierwszym Miejscu Gdzie Trzeba Hamować I Samochód Zwalnia Prawie Całkowicie Gaśnie, Przed Zgaśnięciem Lekko Drga.

Dobra, wracam do tematu, zrobiłem remont silnika, uszczelka pod glowica poszla, teraz mam jeden problem, auto na luzie przy odpaleniu i przy jeździe ma 1500 obrotow, przy zmianie biegow 'ciagnie' auto do przodu, jak się dobrze nagrzeje przy dluzszej jeździe, obroty spadają do tysiaka przy zmianie biegow,. jest w całości przeznaczony tej marce. Więc jeżeli jesteś pewny że ma być to właśnie suzuki to zapraszamy do dyskusji.

Leave a Reply