Juke Metaliczne Stuki W Silniku Nissan 1 5Dci

Juke Metaliczne Stuki W Silniku Nissan 1 5Dci. A na ciepłym silniku występuje tylko do 2000 obr/min powyżej już nie stuka. Zwiększenie obrotów silnika powoduje przejście klepania w równomierny hałas mechaniczny.

Sprzedam Nissana Qashqai 1,5dci z 2014r.Salon.Piekny Konin
Sprzedam Nissana Qashqai 1,5dci z 2014r.Salon.Piekny Konin from sprzedajemy.pl

Wie ktoś może co może być powodem tych stuków? Visit profile view posts private message the user pasjonat. Hałasować (stuki metaliczne) jeśli to.

Dzięki Temu, Że Oglądasz Reklamy, Wspierasz Portal I Użytkowników.

Wie ktoś może co może być powodem tych stuków? Stuki słychać tylko na rozgrzanym silniku. Stuki w silniku 1.9 jtdm.

Renault / Nissan K9K 1.5 Dci.

He joined the 10 2009 lives in opole, piła auto 156 fl sw 1,9 jtd posts 3,563. Co to mogą być za stuki Metaliczne, głuche stuki głuche, metaliczne stuki, zwiększające się wraz z prędkością obrotową silnika (podczas dodawania gazu) , czasami przechodzące w dudnienie oznaczają z kolei bardzo poważny problem.

Metaliczne Stuki W Silniku Silnik Pracuje Bez Problemów Odpala Bez Problemów Jedyny Minus To To Stukanie Czy Ktos Miał Podobny Przypadek Czekam Na Podpowiedzi

Nissan atleon 35 150, podczas jazdy, nagle pojawił się stuk w silniku. Dźwięk się roznosi bardzo i przenosi do tyłu więc ciężko stwierdzić skąd dobiega. I had no such symptoms, and as pulled the drawer and it came out which gaps in.

Witam , Auto Jak W Temacie 2001 Rok 75Kw , Silnik Po Odpaleniu Strasznie Tłucze , Ale Nie Zawsze , Czasami Dopiero Po Zwiększeniu Obrotów I Kopci, Stało Się To Podobno Nagle , Cisnienie Paliwa Ok 300 , Więc Chyba Ok , Po Podpięciu Wywalił Bląd 1I4 Wtrysku I Błąd Egru.

Passat b5 fl kod silnika avf metaliczne stuki w silniku. Silnik k9k f646 k9kf646 nissan 1.5dci juke qashqai. Nissan juke otrzymał kilkukrotnie zmodernizowaną.

Jest On Najczęściej Spowodowany Zużytymi Panewkami.

Wiem napewno że to wina pompy ponieważ auto z tym dziwnym stukaniem było w salonie i po wymianie już trzech pomp na inne auto zostało uruchomione bez łańcucha od pomy vacum i zagrzane wtedy nie. Tym razem pacjent (renault clio iii 1.5 dci) przejawiał usterkę w postaci stuków. Po wyczysczeniu błędów egr wraca.

Leave a Reply