Land Rover Freelander Td4 Dwa Zułte Przekazniki W Kabinie

Land Rover Freelander Td4 Dwa Zułte Przekazniki W Kabinie. Nie działa z przełącznika w kabinie ani z klamki drzwi bagażnika. Wymieniłem dwa przekazniki w prawym boczku oraz zamknołem obieg w czujniku zamkniecia dachu.

Land Rover Freelander 1 - โพสต์ | Facebook
Land Rover Freelander 1 – โพสต์ | Facebook from th-th.facebook.com

Nie działa z przełącznika w kabinie ani z klamki drzwi bagażnika. Z silnikiem od bmw td4. Wymieniłem dwa przekazniki w prawym boczku oraz zamknołem obieg w czujniku zamkniecia dachu.

Mam Problem Z Tylnia Szyba, Nie Otwiera Sie.

Mam problem z tylnia szyba, nie otwiera sie. Wymieniłem dwa przekazniki w prawym boczku oraz zamknołem obieg w czujniku zamkniecia dachu. Nie działa z przełącznika w kabinie ani z klamki drzwi bagażnika.

Wymieniłem Dwa Przekazniki W Prawym Boczku Oraz Zamknołem Obieg W Czujniku Zamkniecia Dachu.

Pare tygodni temu kupiłem freelandera. Mam problem z tylnia szyba, nie otwiera sie. Nie działa z przełącznika w kabinie ani z klamki drzwi bagażnika.

Land Rover Freelander 1.8 99R Centralny Zamek, Sam Się Zamyka I Otwiera.

Witam, pilnie poszukuje schematu instalacji elektrycznej do land rovera model. W/w schemat potrzebuje do przekładki z angielskiej wersji na europejską. Witam, mam problem ze swoim freelanderem, od jakiegoś czasu zaczął mi wariować centralny zamek a mianowicie to robi tak że otwiera i się zamyka sam czasami rzadko a czasami jak go najdzie to klaska cały dzień i bez różnicy czy w czasie jazdy czy stoi.

Za Udzieloną Pomoc Z Góry Bardzo Dziękuje I Pozdrawiam.

Pare tygodni temu kupiłem freelandera. Kliknij i przenieś się w świat samochodów, motocykli, ciężarówek, autobusów i samochodów dostawczych z częściami i akcesoriami do nich. Pare tygodni temu kupiłem freelandera.

Wymieniłem Dwa Przekazniki W Prawym Boczku Oraz Zamknołem Obieg W Czujniku Zamkniecia Dachu.

Z silnikiem od bmw td4. Nie działa z przełącznika w kabinie ani z klamki drzwi bagażnika.

Leave a Reply