Silnik Subaru Turbo S 170Km Z Gazem Opinie

Silnik Subaru Turbo S 170Km Z Gazem Opinie. Test, wrażenia z jazdy, silnik i spalanie. Samochód w bardzo dobrym stanie zarówno technicznym jak i wizualnym.

SUBARU IMPREZA FORESTER LEGACY WAŁ KORBOWY KORBOWODOWY
SUBARU IMPREZA FORESTER LEGACY WAŁ KORBOWY KORBOWODOWY from e-subaru.pl

Gamę jednostek benzynowych otwiera turbodoładowany 2.0 tfsi o początkowej mocy 211, później 180 i 225 km. Przed sprzedażą mogę zrobić kolejny przegląd na cały rok. Auto sprowadzone ze szwajcarii, pierwsza rejestracja w kraju 05.08.2015.

Subaru Silnik Turbo Najnowsze Ogłoszenia Na Olx.pl.

Uszczypliwi powiedzą, że insignia jest po prostu zacofana, ale ja się z tym zdecydowanie nie zgodzę. Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. Silnik pracuje naprawdę dobrze , pali bez żadnego problemu.

W 2011 Roku Pojawiła Się Oparta Na Tym Silniku Hybrydowa Odmiana Generująca Łącznie 245 Km I Pozwalająca Przejechać „Na Prądzie” Do 3 Kilometrów (Z Prędkością 60 Km/H).

Nie obraź się ale nie wiem czy subaru turbo to dobre auto dla ciebie. Samochód w bardzo dobrym stanie zarówno technicznym jak i wizualnym. Przegląd i ubezpieczenie do 2016.08.04.

Test, Wrażenia Z Jazdy, Silnik I Spalanie.

( gdzie miał jednego właściciela ). Z opinii umieszczonych na forach wynika, że za dobrze dobrany układ zasilania gazem należy zapłacić od 3 do 4 tys. Warianty z turbo, czyli 1.8 tsi oraz 2.0 tsi często borykają się z dużym zużyciem oleju.

Newsletter, Wiadomości Sms) Przez Grupę Olx Sp.

Van 2.0 i 16v turbo 170km 125kw. To niezbyt polecana odmiana bxe lub bls z filtrem cząstek stałych. Na całym samochodzie jest oryginalny lakier.

Wszystkie Szyby Włącznie Z Przednią Są Oryginalne.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kto szuka naprawdę „pancernej”, a do tego możliwie taniej w naprawach jednostki, powinien zainteresować się silnikiem 1.9 z ośmiozaworową głowicą, czyli w wariantach rozwijąjących do 130 km. Posiadamy największą bazę ocen i opinii w polsce.

Leave a Reply