Błedy Na Wyswietlaczu Citroen Xara Picaso 2.0 Hdi

Błedy Na Wyswietlaczu Citroen Xara Picaso 2.0 Hdi. Citroën xsara picasso 2.0 hdi 2004: Problem z odpaleniem w niskiej temperaturze.

Citroën Xsara Picasso 2.0 HDi [ Zamienię na VW T3 ] Żary
Citroën Xsara Picasso 2.0 HDi [ Zamienię na VW T3 ] Żary from sprzedajemy.pl

Mianowicie ecu 3 wtyczkowy i ma wypalone 3 piny w środku. Silnik odpala ale wchodzi na obroty i spadaja mu i tak w kółko. Dodam iż wtryski sprawdzone , pompka paliwa w zbiorniku wymieniona , zawór ciśnienia na listwie cr wymieniony , zawór na pompie.

Są To Pliki Instalowane W Urządzeniach Końcowych Osób Korzystających Z Serwisu, W Celu Administrowania Serwisem, Poprawy Jakości Świadczonych Usług W Tym Dostosowania Treści Serwisu Do Preferencji Użytkownika, Utrzymania.

Na wyświetlaczu (po lewej stronie. ( citroen xsara picasso ) kasowanie sygnalizatora przeglądów okresowych. Jedną z nich jest kontrolka silnika, której zapalanie się może być spowodowane wieloma przyczynami.

Serwis Internetowy, Z Którego Korzystasz, Używa Plików Cookies.

Ale jak postoi noc sytuacja z odpaleniem się powtarza. To serdecznie przepraszam i proszę uznać moje pytania prywatne za nieistniejące. Renault espace 2002 ar citroen xsara picaso.

Usterek Może Być Dużo,Na Poczatek Zdiagnozuja Auto I Zobacz Jakie Błedy W Sterowniku.przkaznik Jak Brzeczy To Winne Sa Masy Sprawdz Je.

Część z nich ma charakter wyłącznie informacyjny lub ostrzegawczy, a część wskazuje na konkretne usterki. Kontrolki w aucie informują nas o działaniu najważniejszych układów w samochodzie. Citroen xara picasso 2.0 hdi nie odpala.

Gdy Zgaśnie Podczas Jazdy Trzeba Chwile Odczekać I Znów Trochę Się Przejedzie.

Podczas przyspieszania samochód gaśnie , zapala się żółta kontrolka. Na szczęście nie zawsze kontrolka check engine musi oznaczać poważną awarię. Dodam iż wtryski sprawdzone , pompka paliwa w zbiorniku wymieniona , zawór ciśnienia na listwie cr wymieniony , zawór na pompie.

As Turiu Citroen Xsara Picasso 2005Metu 1.6 Hdi 80Kw.

Przy wylączonym zapłonie wcisnąć i trzymać przycisk zerowania licznika dziennego kilometrów, 2. Chyba,że piszemy o prywatnej wiadomości którą do pana napisałem. Na wstępie chciałem podziękować za łagodne potraktowanie i miły ton wypowiedzi.

Leave a Reply