Citroen C3 Deska Wskaźnik Temperatury

Citroen C3 Deska Wskaźnik Temperatury. Auto jak w temacie, użytkowane od kilku sezonów. Obserwuj ogłoszenie usuń z obserwowanych.

Dostęp Do Instrukcji Obsługi - Pdf Darmowe Pobieranie
Dostęp Do Instrukcji Obsługi – Pdf Darmowe Pobieranie from docplayer.pl

Około miesiąc temu zauważyłem następującą sytuację. Około miesiąc temu zauważyłem następującą sytuację. Wskaźnik zmiany biegu i/lub pozycja wybieraka, bieg oraz tryby sport i śnieg w automatycznej skrzyni biegów.

Nowy Citroën C3 Pieczątka Autoryzowanego Dystrybutora.

Sprawdź więcej ofert dla citroën c3, śląskie. Postępowałem zgodnie ze wskazówkami tam zawartymi i wskaźnik temperatury wody działa. Cześć, w moim c3 picasso brakuje podglądu temperatury silnika, posiadam zewnętrzny wskaźnik i chciałbym go zamontować, tylko nie wiem za bardzo w którym miejscu się wpiąć.

Zrobiłem Dokładnie Tak Jak Jest Na Filmie Do Którego Link Podał Smigolek.

Auto jak w temacie, użytkowane od kilku sezonów. 2019 9 000 km benzyna auta miejskie. Wskaźnik temperatury zewnętrznej s s s s s zegarek s s s s s.

Auto Jak W Temacie, Użytkowane Od Kilku Sezonów.

Obserwuj ogłoszenie usuń z obserwowanych. Wskaźnik zmiany biegu i/lub pozycja wybieraka, bieg oraz tryby sport i śnieg w automatycznej skrzyni biegów. Kupiłem c3 1.4 hdi 2014 r i zastanawia mnie gdzie jest wskaźnik temperatury płynu chłodzącego silnika po włączeniu zapłonu na krótko zapali się czerwona następnie niebieska a po chwili nic nie pokazuje więc jak mam wiedzieć jaka jest temperatura silnika.

Wskaźnik Temperatury Zewnętrznej S S S Zegarek S S S Wskaźnik Przeglądów S S S.

2 citroën c3 ważniejsze elementy wyposażenia. Kontrolka temperatury cieczy chłodzenia silnika. Wyposażenie tablicy rozdzielczej deska rozdz.

Sygnalizatory Wzrokowe Informują Kierowcę O Włączeniu Danego Systemu (Kontrolki Działania Lub Wyłączenia) Lub O Pojawieniu Się Usterki (Kontrolka Alarmowa).

2018 65 238 km diesel auta miejskie. Wskaźnik temperatury płynu chłodzącego silnik z lampką sygnalizacyjną. Serwisowanie samochodu jest łatwiejsze z.

Leave a Reply