Czerwona Kontrolka Silnika Renault Scenic 3

Czerwona Kontrolka Silnika Renault Scenic 3. Mam problem z renault kangoo 1.6 w dieslu, rocznik 2011. Powinien zejść na rezerwę ale tego nie robił.

Kontrolki w Renault Clio 3 co oznaczają Samochód i jego
Kontrolki w Renault Clio 3 co oznaczają Samochód i jego from silnik.vnierkh.ru

Jak gaszę silnik słychać ręczny jak blokuje koła, również słychać go jak ruszam. Renault clio ii, świecąca kontrolka na desce rozdzielczej. Scenic i rx4 kontrolka stop i akumulator.

Witam, Jestem Na Wyjeżdzie I Przyplątała Mi Się Jakaś Usterka.

Wiem że bez podpięcia do kompa ciężko jest stwierdzić ale może ktoś miał taki problem lub wie od czego i za co odpowiada ta kontrolka. Na wyświetlaczu nic się nie świeci żadna kontrolka od ręcznego. Otóż problem pojawia się tylko przy zimnym silniku.przekręcam kluczyk, zapalają się wszystkie kontrolki, po czym gasną poza jedną:

Witam, Mam Problem Z Launga 3 2.0Tdi, Po Przejechaniu Kilku Km Coś Zaczyna Piszczeć Jak Piszczę Gaz, Jak Nacisnę Gaz, Piszczenie Znika.

Renault clio ii, świecąca kontrolka na desce rozdzielczej. Zapaliła się kontrolka stop i czerwona kontrolka silnika. Jak gaszę silnik słychać ręczny jak blokuje koła, również słychać go jak ruszam.

Gdy Lampka Zmienia Kolor Na Czerwony, Należy Się Zatrzymać I Pozostawić Silnik Pracujący Na Biegu Jałowym Przez Jedną, Dwie Minuty.

Renault master 2.2 kontrolka silnika. Kontrolka silnika w rzeczywistości informuje o wykryciu niezgodności elektrycznej przez sterownik silnika, która ma bezpośredni wpływ na jego osiągi i skład emisji spalin. Dzisiaj postawiłem auto na górce i po ponownym odpaleniu i ruszeniu zapaliła mi się kontrolka stop + stop od silnika.

Kontrolka Silnika Check Engline Świeci Się, Gdy Komputer Pokładowy Obd Wykrywa Problem Ze Składem Spalin Spowodowany Np.

Podejrzewam, że taki wpływ miały podlaskie mrozy ale gdyby ktoś miał instrukcje obsługi albo wiedzia. Kontrolka silnika ma postać konturu silnika tłokowego, lub w niektórych starszych modelach jest to po prostu napis „check engine” (z ang.: Kontrolki w aucie informują nas o działaniu najważniejszych układów w samochodzie.

Laguna Ii 1,9Dci, Migająca Czerwona Kontrolka (Silnik Z Wewnętrznym Napisem Stop.

Wiem że bez podpięcia do kompa ciężko jest stwierdzić ale może ktoś miał taki problem lub wie od czego i za co odpowiada ta kontrolka. Sprawdzilem płyny naciag paska wszystko, obroty nie falują ciągnie pieknie nie dymi zapala od strzała. Przekaznik od wtrysku jet sterowany przez sterownik i działa, ale i tak wydaje mi sie ze nawet jego brak nie powinien powodowac blędu czujnika wału.

Leave a Reply