Do Jakich Obrotów Kręcić Benzyne Honda Civic

Do Jakich Obrotów Kręcić Benzyne Honda Civic. Opary paliwa z baku w sprawnym aucie nie powinny przedostawać się do kabiny. ( honda jazz ) biegi i prędkość.

Civic VIII zestaw LPG AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER
Civic VIII zestaw LPG AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER from lpg-forum.pl

Po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu auto jedzie normalnie a check sie pali. Jest to chyba jedno punktowy wtrysk i po odpaleniu silnik ma ok 2000obr. Przedostawanie się oparów paliwa do kabiny jest możliwe, gdy w układzie paliwowym jest nieszczelność lub w zbiorniku panuje zbyt wysokie ciśnienie.

Witajcie, Czy Może Ktoś Mi Pomóc, Nakierować Mnie Ponieważ Notorycznie Zapalami Mi Się Check Engine, Oczywiscie Traci Moc, Odcina Turbo.

Musisz sam to wyczuć w którym momencie zmienić bieg. Myślę, że gazownicy podłączają zasilanie +12 v po stacyjce do cewki i sygnał obrotów do środkowego pinu wtyczki modułu wzmocnienia, bo tak jest dla nich najkrócej i najprościej. Sygnał obrotów dla sterownika lpg też przeniosłem z przewodu sterowania modułem wzmocnienia na przewód sygnałowy czujnika halla.

Jeśli Czujemy Bardzo Intensywny Zapach Paliwa W Kabinie, Nawet Po Postoju, Wtedy Sprawa Jest Najbardziej Oczywista.

Objaw polega na tym, że silnik po przekręceniu kluczyka jakby chciał kręcić, ale tego nie robi. Przesiadka na civic'a 1.8 z automatem? Honda civic moją honde coś opętało szalejące obroty w d13b2 help witam mam taki bardzo drażniący problem.

Są Silniki, W Szczególności Wielozaworowe, Które Trzeba Kręcić Do 4500 Obr./Min, W Innych Można Zmieniać Bieg Już Przy 2500Obr./Min, A Silnik Będzie Przyspieszać.

Po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu auto jedzie normalnie a check sie pali. Mam interfejs wiec moge skasować błędy, a dokładniej wyswietla sie tylko. Będziesz w szoku zarówno jeśli chodzi o wygodę (czyt.

Tematy O Obroty Honda Civic, Problemy Z Wolnymi Obrotami Honda Civic 1.3 94R, Kręci Tylko Do 6 Tys.

Jeśli auto ma przycisk, zwykle nie dzieje się nic poza mruganiem kontrolek. Inną przyczyną może być bezpiecznik, np. Starałem się nie przekraczać 3,5 tys obrotów.

Civica Odebrałem Z Salonu 27 Marca.

N/a benzyny trzeba kręcić po obrotach żeby jechały, jeśli chcesz coś w stylu diesla to może turbo benzyna np: ( honda jazz ) biegi i prędkość. Honda civic słaba reakcja na pedał gazu z niskich obrotów.

Leave a Reply