Dziwna Srubka Na Wyrownawczym Toyota Avensis

Dziwna Srubka Na Wyrownawczym Toyota Avensis. Po fakcie jak przejechalem sie samochodem i temperatura wzrosla w zbiorniczku jest full. Zaczyna odzywać się sonda lambda przed katalizatorem, na desce rozdzielczej zaświeca się vsc i trafic off.

TOYOTA AVENSIS FORUM • Zobacz wątek [1AD, 2AD D4D
TOYOTA AVENSIS FORUM • Zobacz wątek [1AD, 2AD D4D from avensis.info

Toyota avensis po wymianie zderzaka woda w bagażniku witam toyota avensis sedan2001r miałem lekkie bum z tyłuskończyło się na nowym lakierze i wymianie zderzaka tym przykręcanym na 4 śruby dolny zderzak został pomalowany.po tym w bagazniku mam pełno wodyleci przez wszystkie otwory niezaślepione a także przez taki rozprężnik z gumowa. Toyota super long life coolant, różowy (pink), oznaczony jako concentrated. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum.

Toyota Avensis Po Wymianie Zderzaka Woda W Bagażniku Witam Toyota Avensis Sedan2001R Miałem Lekkie Bum Z Tyłuskończyło Się Na Nowym Lakierze I Wymianie Zderzaka Tym Przykręcanym Na 4 Śruby Dolny Zderzak Został Pomalowany.po Tym W Bagazniku Mam Pełno Wodyleci Przez Wszystkie Otwory Niezaślepione A Także Przez Taki Rozprężnik Z Gumowa.

Sonda lambda toyota avensis t25 2005r 1.8benzyna 129km. Dość duże drżenia podczas ruszania na 1., wstecznym lub 2. Zaczyna odzywać się sonda lambda przed katalizatorem, na desce rozdzielczej zaświeca się vsc i trafic off.

Wykręciłem Sonde Lambda , Niestety Gwint Lekko Ścięty, Dodatkowo Brak Nr Identyfikacyjnego.

Najświeższe informacje, zdjęcia, video o chłodzenie a uszczelka pod głowica; Ochrona danych w hostingu do 28 dni wstecz! Natomiast na etykiecie na odwrocie butelki jest.

Po Podaniu Napięcia Na Piny Wejściowe Jest Cisza.

Toyota avensis 02 rok 1.6 16v po dlugim czasie nie odpala. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Auto bylo na rezerwie, byc moze przez to grzanie paliwa zabraklo.

Ale Dolalam Paliwa Do Zbiornika, I Dalej Jest Tak Samo.

W serwisie, gdzie mi ten płyn sprzedano, powiedziano mi, że to koncentrat do rozcieńczenia wodą demineralizowaną w proporcji 1:1. Pełna lista wtop i pułapek Witam wszystkich klubowiczy.panowie mam problem z moim avensis jest to silnik benzynowy 1.6 z 2002 roku.mianowicie wlozylem do auta 2 silnik ktory kupilem na szrocie on tam długo stal ale wyczyscilem wszystko poskladalem do kupy i dalej nic.auto ma iskre rozrzad tez w pozadku.

Oto Proste Kroki Do Zrobienia Od Razu.

Toyota avensis 2 2.0 d4d lub 2.2 d4d 4 771 dzień dobry, rozważam nad zakupem toyoty avensis z silnikami jak w temacie. Zauważyłem ponadto, że na jałowym biegu jeśli wcisnę sprzęgło to silnik pracuje ciszej. Najświeższe informacje, zdjęcia, video o objawy rozrządu;

Leave a Reply