Jak Skasowac Komunikat O Przegladzie W Volvo S 40

Jak Skasowac Komunikat O Przegladzie W Volvo S 40. Forum klubowiczy i miłośników volvo v50, s40 c30, c70. Dodam,że żółty trójkąt migał mi po wyjęciu kluczyka.włożyłem ponownie zapaliłem i znikło to ustrojstwo.

Volvo V40 Inspekcja Olejowa #Volvo #V40 #S40 #Inspekcja #Reset #Service #Reminder #Oil - Youtube
Volvo V40 Inspekcja Olejowa #Volvo #V40 #S40 #Inspekcja #Reset #Service #Reminder #Oil – Youtube from www.youtube.com

Poczekaj, aż żółta kontrolka między zegarami zacznie migać. Wiesz może jak go skasować ? Przekręcić kluczyk do pozycji ii nadal trzymając przycisk kasowania przebiegu dziennego.

Modele V40, V70, Xc70 I S80 Począwszy Od Roku Modelowego 2015 Do Roku 2019 Włącznie.

Regularnie wykonywane przeglądy okresowe samochodu volvo są niezbędne dla zapewnienia niezawodności i trwałości pojazdu. W trosce o zapewnienie maksimum przyjemno ci z korzystania z tego samochodu zalecamy zapoznanie si z zawartymi 14 • strona 1 z 1.

Przekręcić Kluczyk Do Pozycji Ii Nadal Trzymając Przycisk Kasowania Przebiegu Dziennego.

I mam taki opis do skasowania inspekcji: Sprawdź w czasie jazdy, zwłaszcza po wyświetleniu tego komunikatu, czy błąd znika [komunikaty pojazdu]. Komunikat o błędzie z systemu monitorowania ciśnienia w oponach, wyświetlany na wyświetlaczu kierowcy, np.

W Aso Mowili, Ze Sie Nie Da.

Skasuj wezwanie do okresowego przeglądu samochodu w volvo c30, s40, v50 i c70 oraz takie komunikaty jak:entretein regulier neseccsistema motore pross. May 22nd, 2016, 2:25 pm. Poradnik serwisowy honda plaza dla indywidualnych zapytań klientów w serwisie honda plaza.

Z My L O Bezpiecznej I Komfortowej Je (Dzie.

Przycisk zerowania zwolnić w ciągu 4 sekund. Także w polsce istnieje jedyny producent części zamiennych do tego modelu. ( volvo v50 ) kasowanie inspekcji c30 / s40 / v50.

Po Wymianie Opony Lub W Przypadku Zbyt Niskiego Ciśnienia W Oponie Na Przykład, Jeśli Na Wyświetlaczu Kierowcy Widoczny Jest Komunikat Sprawdź Status Pojazdu Na Wyświetlaczu Środk.

Forum klubowiczy i miłośników volvo v50, s40 c30, c70. Miał ktoś taki komunikat u siebie, co to jest i jak z tego wyjść? Pierw skasuje dzienny przebieg, czekać, wartość dziennego przebiegu wróci, a my już możemy się.

Leave a Reply