Renault Megane Iii Odpływ Wody

Renault Megane Iii Odpływ Wody. ( renault megane ) zapchany odpływ wody z parownika klimy postów na stronie: Z tego co ostatnio zauważyłem to przy włączonej klimatyzacji nic mi nie kapie spod auta na posadzkę.

[Megane III phI] Woda w schowku w podłodze po stronie
[Megane III phI] Woda w schowku w podłodze po stronie from megane.com.pl

Zdemontuj plastikową osłonępodszybia, wyczyść wnękę i udrożnij gumowy przewód odpływowy. Gdzieś po minucie ustało i pojechałam do pracy, nic się nie. Sprawdziłem odpływ wody z poszybia, z szyberdachu, sprawdziłem też , czy nie ma przecieków na uszczelnieniu szyby.

Oryginalny Renault Osłona Rezystora Odpływ Wody O Nr:

Na zdjęciach przedstawię sposób wyczyszczenia odpływu klimatyzacji w renault megane ii 2003.powodem wykonania tej operacji jest spora ilość wody w schowku po. Tak przy okazji, jeśli tylko macie możliwość, skorzystajcie z węża ogrodowego. Renault megane iii gt 2.0 tce.

Zauważyłem Też Wilgoć W Schowku Pod Dywanikiem Kierowcy (Auto.

Muszę zdjąć koło oraz nadkole i wtedy polewać wodą i obserwować, czy gdzieś nie ma przecieku. Próbowałem przepychać odpływy drutem miedzianym ze słabym skutkiem. Oryginalny renault odpływ wody o nr:

Mnie Osobiście Uwaga Barnaba27 Lekko Zaniepokoiła.

Dzień dobry, posiadam megane 3, 2011r. Sprawdziłem odpływ wody z poszybia, z szyberdachu, sprawdziłem też , czy nie ma przecieków na uszczelnieniu szyby. Nie mogłem znaleźć za dużo na ten temat na internecie więc p.

Witam, Niestety Nigdzie Nie Znalazłem Na Forum Instrukcji Jak Można W Domowych Warunkach Wyczyścić Odpływ Klimatyzacji W Megance Iii.

110km, dziś rano po wciśnięciu pedału gazu mój but zalał strumień lodowatej wody, trochę ze strachu zrobiłam kółko wokół osiedla, żeby sprawdzić czy dalej będzie tak leciało. Temat na pewno interesuje użytkowników megane iii, zwłaszcza tych którzy przesiedli się z megane ii i przeżyli tę, słynną przypadłość działania klimy. Oryginalny renault osłona rezystora odpływ wody o nr:

Kto Wie, Czy Dna Wnęki Już Nie Przeżarła Ruda Iwodaleje Się Do Środka.

Instrukcja jak krok po kroku udrożnić odpływy wody w renault scenic ii, oraz jak pozbyć się wody w schowkach. Jest to układ klimatyzacji, jednakowy dla gamy megane 2. Ręcznikami papierowymi zebrałem wodę, ale ze względu na pogodę nie mogę osuszyć do końca:( i nie wiem czy woda zbiera się dalej bo najlepiej by było to sprawdzić po całkowitym wysuszeniu.

Leave a Reply