Stuki W Przekładni Kierowniczej Ford Fiesta Mk7

Stuki W Przekładni Kierowniczej Ford Fiesta Mk7. Problem jest w maglownicy, jak kręcę kierownicą słychać stukanie, dodam że końcówki drążków są ok. Luzów na kierownicy nie masz czasem podczas jazdy?

Kolumna Kierownicy Ford Fiesta MK7 wspomaganie elektryczne
Kolumna Kierownicy Ford Fiesta MK7 wspomaganie elektryczne from sprzedajemy.pl

15 wrz 2016, 10:03 [mk7] stuki w układzie kierowniczym. Znalazłem dzisiaj przyczynę stuków jakie występują w trakcie jazdy po dziurach w aucie astra f 1,6 8v ze wspomaganiem kier. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Drążek Jest Przykręcony Do Listwy Zębatej Przekładni Kierowniczej.

About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Ford fiesta (mk7) 1.0 eb: Gdy obracamy kierownicę, zębnik przekazuje ów ruch na listwę (maglownicę), położoną mniej więcej w płaszczyźnie przedniej osi.

Mam Problem Z Fiesta 2010 Rok Przejechane Obecnie 54 Tys Km.

15 wrz 2016, 10:03 [mk7] stuki w układzie kierowniczym. Przy kręceniu na zapalonym silniku słychać to stukanie a także na nierównej drodze. Jak szarpię drążkami kierowniczymi góra dól to czuć nie mały luz na listwie (brak luzu na kierownicy).

Moje Pytanie Czy Idzie W Tej Przekładni Skasować Luz Czy Zostaje Tylko Regeneracja Takiej.

Problem jest w maglownicy, jak kręcę kierownicą słychać stukanie, dodam że końcówki drążków są ok. Przede wszystkim trzeba sprawdzić luz na przekładni, bo jeśli jest luz to smar zlikwiduje tylko odgłos, a problem będzie się pogłębiał. Mi w aso na gwarancji właśnie zastosowali smar, nie było czuć luzu (widocznie był na tyle mały) ale.

817 Zł (Lauber), 1398 Zł (Trw) Kia Sportage Iii 2.0 Crdi.

Sworznie wahacza też są ok. A mianowicie chodzi o luzy i stukanie w układzie kierowniczym. Najlepsze oferty w atrakcyjnej cenie.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Luzów na kierownicy nie masz czasem podczas jazdy?

Leave a Reply